Kontakt | nasz-album.pl

Kontakt

Nasz serwis został stworzony z myślą oferowania Państwu prostego sposobu na zarchiwizowanie zdjęć i przedstawienie wspomnień w ciekawy, trwały i nowatorski sposób. Jesteśmy bezpośrednim producentem fotoalbumów, fotoksiążek i innych fotoproduktów. Proponowane przez nas fotoprodukty pozwolą Państwu uwiecznić Wasze wspomnienia w przejrzystej i eleganckiej formie, której nie są w stanie zapewnić zwykłe, standardowe odbitki. Główne zalety fotoalbumów to:

 • dowolna kolejność i kadrowanie zdjęć, na dowolnym tle
 • możliwość dodawania ciekawych opisów i komentarzy
 • wykonanie w najwyższej jakości
 • możliwość nabłyszczania wewnętrznych stron

Napisz do nas

  Zapoznałem się z klauzulą informacyjną zamieszczoną w polityce prywatności.

  Wypełniając formularz kontaktowy Państwa dane osobowe będą przetwarzane na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, którym jest odpowiedź na kontakt zainicjowany przez wypełnienie i wysłanie formularza kontaktu, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. f Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

  Serwis nasz-album.pl informuje, że w każdej chwili można złożyć żądanie zaprzestania przetwarzania powyższych danych osobowych przez serwis. W tym celu należy wysłać wiadomość na adres e-mail: kontakt@nasz-album.pl

  Dane adresowe

  ul. Pomorska 86
  70-812 Szczecin

  Infolinia

  Poniedziałek-piątek: 8:00-16:00
  Telefon: +(48 91) 469 43 25
  Telefon komórkowy: +(48) 507 009 185
  koszt połączenia zgodny z cennikiem operatora

  Obsługa klienta

  Email: kontakt@nasz-album.pl