Poradniki i wskazówki

FOTO-ALBUM Z WAKACJI

Data dodania: 14-09-2017

Lato i wakacje powoli dobiegają końca. Każdy dzień jest coraz krótszy, chłodniejszy, w powietrzu czuć już jesień. Wracamy do pracy, obowiązków, wchodzimy w inny rytm, rutynę dnia codziennego. Naładowani pozytywną energią, pięknymi wspomnieniami z wakacyjnych podróży będziemy z pewnością wracać do tych pięknych chwil, gdy czas zwalniał. Co zrobić jednak, aby wspomnienia nie uleciały, zostały z nami na dłużej? Z przyjemnością przychodzimy Wam z pomocą i mamy idealne rozwiązanie. Stwórz foto-album wypełniony miłością i pięknymi zdjęciami z Twoich wakacji w nasz-album.pl

Z pewnością posiadasz dużo wakacyjnych zdjęć. Dzięki foto-albumowi umieścisz je wszystkie w jednym miejscu i sprawisz, że te wyjątkowe chwile pozostaną z Tobą na dłużej. Stwórz foto-album wypełniony pięknymi, wakacyjnymi zdjęciami, indywidualnymi opisami i dodatkami. Jak to zrobić? Co będzie Ci potrzebne? Niewiele, zaledwie 3 rzeczy.

Po pierwsze przede wszystkim plan działania.

Na samym początku zdecyduj jaki foto-album chcesz zrobić. Najbardziej popularnym i najczęściej wybieranym formatem jest album standardowy A4 pionowy. Pamiętaj, że tej opcji nie możesz już później zmienić.

Zacznij od wyboru zdjęć. W związku z tym, że robimy ogromną ilość zdjęć, różnym sprzętem, to ich wybór zajmuje najwięcej czasu. Posegreguj i ułóż chronologicznie. Wybierz zdjęcia, które mają dobrą jakość. Możesz również skorzystać z opcji kadrowania, ulepszania zdjęcia. Spisz daty i ciekawostki jakie z danym zdjęciem Ci się kojarzą. Możesz skorzystać z gotowych szablonów lub propozycji układu zawartych w programie. Na jednej stronie możesz umieścić jedno zdjęcie lub kolaż składający się z kilku. Swój projekt możesz uatrakcyjnić poprzez dodanie teł i dodatków. Zawartość i kształt Twojego projektu jest Twoją indywidualną kwestią. Ograniczeniem jest tylko Twoja wyobraźnia.

Po drugie- cisza, spokój, dobry nastrój i czas.

Nieodłączny składnik projektowania 🙂 Tak jak wszystko, również i wykonanie projektu wymaga czasu. Nie spiesz się, przeglądnij projekt na spokojnie. Delektuj się tą chwilę i wspominaj. Ciesz się i baw kompozycją. Próbuj i testuj różne rozwiązania kolorystyczne. Projekt albumu jak dobre wino wymaga czasu i przelania emocji. Włóż w swoją pracę jak najwięcej uczuć. Szczyptę inspiracji znajdziesz na pewno w naszym serwisie.

Po trzecie- zamówienie tylko w nasz-album.pl

Foto-albumy zamówione w nasz-album.pl to gwarancja wysokiej jakości wykonania zarówno w zakresie wydruku jak i oprawy. Czas realizacji zamówienia wynosi zaledwie 24H tak, aby Twój foto-album trafił do Ciebie jak najszybciej. 
Sprawdź nas i przekonaj się, że warto zachować wspomnienia w wyjątkowej oprawie i wracać do nich w dowolnym momencie. Moc wzruszeń i uśmiech gwarantowany.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *